Chtěli byste používat funkce serverů FME nebo sdílet velké množství dat, ale nemáte infrastrukturu? To už není problém! Vyzkoušejte FME Flow Hosted (Cloud)!

FME Flow Hosted je hostovaná verze serveru FME. Umožňuje využívat výhod funkčnosti serveru FME bez investování do odpovídající infrastruktury. Jednoduše vytvořte skripty pro transformaci dat pomocí aplikace FME Desktop a pomocí nástroje FME Flow Hosted je spusťte v reálném čase a plně automatizujte své procesy. Při výběru služby FME Flow Hosted nemusíte přemýšlet o nákladech na vytvoření a údržbu infrastruktury serveru FME – my se o to postaráme!

Ceny FME Flow Hosted se řídí platným ceníkem – můžete si vybrat flexibilní nebo roční poplatek. Více o cenách zde.

Funkce FME Flow Hosted

Neomezené množství enginů

Umožňuje zpracování více úkolů současně, což je zvláště užitečné pro připojení dat z několika online zdrojů. Můžete přidat libovolný počet enginů. Mějte na paměti, že výkon pro větší úlohy může být omezen hardwarem.

Rychlost a flexibilita

Vy máte kontrolu nad svými náklady a hardwarem. Za minutu můžete změnit velikost pevného disku nebo naplánovat spuštění vaší instance. Zálohy můžete vytvořit jediným kliknutím na tlačítko. Změny lze snadno provést v cloudu FME.

REST API rozhraní

REST API vám dává kontrolu. Žádosti se podávají prostřednictvím jasných adres URL a odpovědi jsou formátovány v jasném a čitelném formátu JSON. FME Cloud také bezproblémově pracuje s jinými API, což usnadňuje vlastní integraci.

Vysoce škálovatelné

I v případě, že jsou vaše procesy načteny pomocí špičkových dat, FME Cloud dokáže vše zvládnout. Okamžitě můžete škálovat nahoru nebo dolů podle vašich potřeb. Přesné využití potřebného výpočetního výkonu znamená značné úspory.

Mobilní podpora a oznámení

Není třeba čekat 24 hodin denně / 7 hodin u stolu. Svůj proces můžete spravovat pomocí mobilních aplikací a oznámení o nastavení, která vás informují o případných chybách nebo problémech.

Vždy aktuální

Žádné pevné datum vydání. Vylepšení produktů probíhají po celý rok a vy máte kontrolu nad jejich používáním. Nejoblíbenějším způsobem je jednoduše si užít nové funkce a nechat vše probíhat automaticky.